Pagrindinis logotipas

Autoservisas Kaune, Raudondvario pl.166

Kilo klausimų? Skambinkite!

+370 614 88 383


Mikroautobusų remontas Kaune

Mikroautobusas - patogi transporto priemonė mažiesiems vežėjams, užsiimantiems nuosavu verslu ir teikiantiems keleivių ar krovinių pervežimo paslaugas. Mikroautobusų pritaikymas visuomenėje, žinoma, labai platus, kadangi šios transporto priemonės labai paklausios įvairiose verslo srityse ir ne tik. Pavyzdžiui, populiari paslauga yra mikroautobusų nuoma, tad užsiimantiems šiuo verslu aktualus klausimas yra mikroautobusų remontas - juk savo klientams reikia išnuomoti techniškai tvarkingą priemonę, o tai, be abejo, reikalauja investicijų.

Sąvoka “mikroautobusų remontas” apima labai platų šių transporto priemonių priežiūros darbų spektrą - tai gali būti ir duslintuvų taisymas, ir važiuoklės remontas, ir padangų reguliavimo bei suvedimo darbai, tepalų keitimas, sudaužytų detalių keitimas kitomis bei dar daugiau pačių įvairiausių darbų. Mikroautobusų remontas yra veikla, reikalaujanti šių transporto priemonių specifikacijos išmanymo. Suremontuoti mikroautobusą, kaip ir bet kurią kitą priemonę, visada yra iššūkis mūsų specialistams.

Kartais vienas pastebėtas gedimas ir nusidėvėjimas leidžia pastebėti kitas transporto priemonės problemas, kurios nėra matomos plika akimi. Kiekvienas gedimas, net ir pats smulkiausias, gali būti labai svarbus ir tapti kitos problemos priežastimi. Mikroautobusų remontas yra viena svarbiausių įmonės veikos krypčių, todėl šiam darbui taikome aukščiausius veiklos standartus. Stengiamės atitikti Jūsų lūkesčius ir aptarnauti pačių įvairiausių firmų mikroautobusus: Ford Transit, Mercedes Sprinter, Volkswagen Lt ir kitus.

Kodėl mikroautobusų remontą verta patikėti mums?
  • Šią paslaugą teikia aukščiausią kvalifikaciją turintys specialistai, puikiai išmanantys šio darbo specifiką;
  • turime įrangą, leidžiančią pastebėti pačius įvairiausius transporto priemonės sistemų gedimus ir darbą atlikti kokybiškai;
  • pačios įvairiausios apimties darbus atliekame greitai ir atsižvelgdami į kliento pageidavimus bei resursus - glaudus bendradarbiavimas su tiekėjais leidžia pasiūlyti klientui palankią darbų kainą;
  • Suteiksime visą Jums aktualią informaciją apie jūsų mikroautobuso būklę, problemines vietas ir visa kita, kas Jums būtų naudinga ateityje rūpinantis savo transportu ir norint tą daryti saugiai.

Kaunas

Raudondvario pl. 166
LT‐47173, Kaunas
El.paštas: info@halda.lt
Tel.: +370 614 88383
8‐37 384231
Pareiškimas apie slapukus