Pagrindinis logotipas

Autoservisas Kaune, Raudondvario pl.166

Kilo klausimų? Skambinkite!

+370 614 88 383


Servisas Kaune, autoservisas Vilijampolėje

Šiandien dauguma suaugusių ir dirbančių žmonių turi nuosavą transportą - automobilį, kuris, nori nenori, reikalauja nuolatinės priežiūros ir investicijų. Kartais nežinia, kam patikėti savo metalinį draugą - mūsų servisas Kaune gali Jums padėti pasirūpinti Jūsų transportu. Reikalingas važiuoklės, sankabos, pavarų dėžės ar variklio remontas? Norėtumėte papildyti savo kondicionierių ar atlikti stabdžių tikrinimą? Mes kaip tik Jums!

Mūsų autoservisas Vilijampolėje per metus sulaukia daugiau nei dviejų tūkstančių klientų - mums tai ženklas, jog einame teisinga kryptimi ir teikiame kokybiškas paslaugas, todėl klientai yra lojalūs mūsų kompanijai ir ją rekomenduoja draugams. Be to, per 15 darbo metų užsitikrinome, jog mūsų ištikimų klientų ratą sudaro daugiau nei 100 pastovių klientų!

Mes pasižymime tuo, kad teikiame ne tik automobilių remonto paslaugas, bet remontuojame ir mikroautobusus, net ir nestandartinius. Esame lankstūs ir orientuoti į klientą, todėl teikiame visas su automobilių remontu susijusias paslaugas - tuo mūsų servisas Kaune išsiskiria iš kitų tokio pobūdžio įmonių. Taip pat džiaugiamės tuo, jog bendradarbiaujame su daugiau nei 30 tiekėjų, kurių pagalba mums yra reikšminga - tik jų dėka galime Jums pasiūlyti įvairiapusišką automobilių bei mikroautobusų remonto paslaugą Kaune.

Mūsų komandos pagrindas - patyrę specialistai, dirbantys su aukščiausio lygio technika (turime 5 keltuvus ir 3 duobes), todėl mūsų servisas Kaune gali vienu metu aptarnauti iki 5 klientų, tai reiškia, kad jeigu atvyksite pas mus, laukti Jums neteks ir greitai imsimės spręsti Jūsų transporto priemonių problemas. Negana to, mūsų specialistai turi daugiau nei 30 metų darbo patirtį, tad jeigu Jums negalės padėti mūsų autoservisas Vilijampolėje, pasistengsime Jus nukreipti ten, kur galėsite gauti kokybišką pagalbą.

Mes laukiame Jūsų - mūsų autoservisas Vilijampolėje pasiruošęs priimti apžiūrai Jūsų automobilius ir pataisyti jame atsiradusius gedimus!

Kaunas

Raudondvario pl. 166
LT‐47173, Kaunas
El.paštas: info@halda.lt
Tel.: +370 614 88383
8‐37 384231
Pareiškimas apie slapukus